HERO SHOOTER

HERO SHOOTER
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

HERO SHOOTER, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz eğlenceli bir rol yapma oyunudur.

HERO SHOOTER, oyunseverler tarafından oldukça sevilen bir rol yapma oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletlerinizden oynayabileceğiniz bu oyunda, zorlu savaş sahnelerinde kendimizi göstererek düşmanlarımızı alt etmemiz gerekiyor. RPG türünün pek çok öğesini içinde barındıran eşsiz yapımda neler varmış biraz daha yakından bakalım.

Üç Krallık dönemine ait en ünlü kahramanları yönettiğimiz ve birbirinden zorlu savaş sahnelerinin bizi beklediği bir oyunla karşı karşıyayız diyebilirim. Bu tarz oyunlara aşina olanların zaten bildiğine ve severek oynadığına eminim. Üç Krallık dönemine ait kahramanlarımızla birlikte karşımıza çıkan düşmanları acımasızca yok ederek ilerlememiz gerekiyor. Her rol yapma oyununda olduğu gibi bir hikayeye bağlı kalarak ilerliyoruz. Dolayısıyla her ilerleme karşımıza daha büyük zorluklar getiriyor. Bu noktada yapmamız gereken kendimizi geliştirebildiğimiz kadar geliştirmeliyiz.

Oyunda ekipmanlarımızı ve kahramanlarımızı geliştirebilme imkanına sahibiz. Burda özellikle belirtmek istediğim, benim için oyunu en çok oynanabilir kılan bir unsur var. Bizler geliştikçe güçlerimizi birleştirme ihtiyacı duyuyoruz. Oyunda tam da bunu yapabiliyoruz. Arkadaşlarımızla güçlerimizi birleştirip, güçlü klanlara karşı birlikte savaşabiliyoruz. Ayrıca Story, Boss Challange ve Unlimited Breakthrough gibi oyun modlarından dilediğimizi oynayabiliriz.

RPG türüne ait güzel bir oyun oynamak istiyorum diyorsanız HERO SHOOTER'ı ücretsiz olarak akıllı cihazınıza indirebilirsiniz. Oynamanızı mutlaka öneririm.

YORUMLAR