Hero Simulator

Hero Simulator
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hero Simulator, Android cihazlarınızda ücretsiz oynayabileceğiniz krallık yönetme oyunu.

Hero Simulator, Android platformunda kahramanlık temalı simülasyon oyunu olarak yerini almış ve benzerlerinden faklı oynanış sunmsıyla telefonda da rahatlıkla oynanabilecek bir yapım.

Oyun hikaye üzerine kurulu olduğundan kısaca bahsetmemg gerekirse; Cedric adında bir kahraman 300 yıldır ayak bastığımız toprakları yaratıklardan, büyücülerden korumaktadır. Çok yaşlanması sebebiyle krallığı artık koruyamayacağını düşünür ve yerine kendisi gibi bir kötü güçlerle savaşacak birini bırakmaya karar verir. Bu noktada oyuna şovalye olarak dahil olur ve toprakları kanımızın son damlasına kadar koruyacağımıza yemin ederek göreve başlarız.

Krallık kurma ve yönetme oyunlarından oldukça farklı bir oynanış sunan Hero Simulator’da koruduğumuz toprakları, birliklerimizi, yapıları, savaş alanını harita üzerinde görmüyoruz. Oyun alanı ikiye ayrılmış ve üst bölümden kahramanımızın ilerleyişini takip ediyor, alt bölümünden de krallığımızı güçlendirmek için yapı üretiyoruz. Menüler İngilizce lakin oyunun başında nasıl ilerleneceği gösteriliyor.

YORUMLAR