Heroes of SoulCraft 0.9.4 (Android)

Heroes of SoulCraft

Heroes of SoulCraft
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı
  • DİL SEÇENEKLERİ

    İngilizce

  • TOPLAM İNDİRME

    170

  • Üretici

    MobileBits GmbH

Heroes of SoulCraft online olarak oynayabileceğiniz bir MOBA oyunudur

Heroes of SoulCraft eğer mobil cihazlarınızda ve Windows 8 bilgisayarlarınızda Soulcraft 1 ve Soulcraft 2 oyunlarını oynayarak beğendiyseniz hoşunuza gidebilecek bir MOBA oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir MOBA olan Heroes of SoulCraft ya da kısa adıyla HoS oyuncuları Soulcraft'ın fantastik dünyasına konuk ediliyor. Hatırlanacağı üzere ilk iki Soulcraft oyununda dünyaya zamanından önce gelen kıyamet konu alınmış, bu kıyamet senaryosunda meleklerin ve iblislerin savaşına odaklanılmıştı. Heroes of SoulCraft'ta da bu melekler ve iblisler arasındaki savaş online arenaya taşınıyor ve oyunculara melekler ya da iblislerin taraflarını seçerek takımlar halinde savaşma imkanı veriliyor.

Heroes of SoulCraft'da oyuncular akıllı telefonlarında 5 dakikalık hızlı 2'ye 2 maçlar yapabiliyorlar. Bu maçlara hemen katılınabiliyor. Eğer daha geniş çaplı ve uzun savaşlar yapmak isterseniz oyunu tabletlerinizde oynayabilir ve 15 dakikalık 4'e 4 maçlar yapabilirsiniz. Oyun içerisinde şu an için 12 fakrlı kahraman bulunmakta. Zamanla bu kahramanlara yenilerinin eklenmesi bekleniyor.

Oyunun güzel bir yönü oyunculara titanlarını seçme ve maçlar içerisinde kullanma imkanı vermesi. Titanlar bir maçın gidişatını değiştirebilen dev yaratıklar olarak karşımıza çıkıyor. Güzel grafiklerle süslenmiş Heroes of SoulCraft, MOBA sevenlere mobil cihazlarda eğlenceli bir oynanış sunuyor.

Oyunun bilgisayarlarınızda oynayabileceğiniz PC versiyonunu bu bağlantıyı kullanarak ücretsiz olarak indirebilirsiniz:

YORUMLAR