Heroes of SoulCraft

Heroes of SoulCraft

kullanıcı
  • Lisans ÜCRETSİZ
  • TOPLAM İNDİRME 345
  • DOSYA BOYUTU 65.79 MB
  • EDİTÖR PUANI
  • Üretici MobileBits GmbH

Heroes of SoulCraft takımlar halinde savaşabildiğiniz bir MOBA oyunudur

Heroes of SoulCraft oyuncuların takımlar halinde online olarak savaşmalarını mümkün kılan bir MOBA oyunu.

Bilgisayarlarınıza tamamen ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir MOBA olan Heroes of SoulCraft ya da kısa adıyla HoS, Soulcraft evreninde geçen fantastik bir hikayeye sahip. Hatırlanacağı üzere Soulcraft serisisnin ilk iki oyunu mobil cihazlar ve Windows 8 için yayınlanmıştı. Aksiyon RPG türündeki bu ilk iki Soulcraft oyunu senaryo moduna ağırlık vermekteydi. Soulcraft'ın hikayesinin temelinde dünyaya erken gelen kıyamet konu alınmaktaydı. Bu kıyamette savaşan melekler ve iblislere odaklanan ilk iki Soulcraft oyununda olduğu gibi Heroes of SoulCraft'ta da yine ana kahramanlarımız melekler ve iblisler. Fakat bu sefer oyuncular iblisleri de seçerek oyunu oynayabiliyorlar ve online arenalarda takımlar halinde diğer oyuncularla savbaşabiliyorlar.

Heroes of SoulCraft'ta kendi kahramanımızı seçiyoruz ve oyuna dahil oluyoruz. Oyunda dilersek 5 dakikalık kısa ve hızlı 2'ye 2 karşılaşmalar yapabilir, dilersek 15 dakikalık uzun 4'e 4 karşılaşmalar yapabiliriz. Oyunda şu an için seçebileceğiniz 12 kahraman var ve bu kahraman sayısının gelecek güncellemelerle artırılması bekleniyor. Kahramanlar büyü gücü, mesafeli silahlar veya yakın mesafede etkili silahlarda ustalaşabilmekteler. Oyunda dengeleri değiştiren unsur ise Titan'lar. Oyuncular maçlardan önce kullanabilecekleri Titan'ları seçebiliyorlar. Devasa yaratıklar olan Titanlar karşılaşmaların gidişatını değiştirebiliyor ve kullanan takıma büyük avantaj kazandırabiliyor.

Heroes of SoulCraft göze hoş görünen grafiklerle donatılmış bir MOBA. Oyunun Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir de mobil versiyonu bulunuyor. Heroes of SoulCraft'ın Android versiyonunu ücretsiz olarak indirmek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz: