Heroes of the Dungeon

Heroes of the Dungeon
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Heroes of the Dungeon, Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinde oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunudur.

Heroes of the Dungeon, Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınızda oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Macera ve aksiyonun bolca gerçekleştiği oyunda savaşa doyuyorsunuz.

Mistik mekanlarda geçen bir oyun olarak dikkat çeken Heroes of the Dungeon, birbrinden zorlu savaşlara sahne oluyor. Zindanlarda gerçekleşen savaşlara katılarak düşmanlarınızı yok edebilir ve dişli kahramanlarla mücadele edebilirsiniz. Oyunda ilerledikçe çeşitli aksesuarların kilitlerini açabilir ve daha güçlü hale gelebilirsiniz. Nirvash isimli bir dünyada geçen mücadelelerde amacınız Lance Beserker olmak. 4 ayrı krallıktan birine giriş yaparak başladığınız oyunda adaleti sağlamak için mücadele veriyor ve zindanlıkları aydınlığa kavuturuyorsunuz. Birbirinden etkileyici görseller, inanılmaz savaş sahneleri, 3 boyutlu karakterler ve telefonu yormayan boyutuyla Heroes of the Dungeon sizleri bekliyor. Savaş oyunları seven biriyseniz bu oyunu kaçırmayın.

Heroes of the Dungeon oyununu Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.