Heroes of Tomorrow

Heroes of Tomorrow
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Heroes of Tomorrow, Android işletim sistemi kullanan mobil cihazlarda çalışan bir aksiyon oyunudur.

Heroes of Tomorrow, Android telefon ve tabletler üzerinde çalışabilen bir aksiyon oyunudur. 

Koreli oyun geliştiricisi Yjm Games tarafından yapılan Heroes of Tomorrow, kendine has oynanışıyla ön plana çıkan bir yapım. Oyunda Dünya uzaylı istilasına uğruyor ve biz de kontrol ettiğimiz karakterlerle birlikte uzaylı istilasına karşı amansız bir mücadeleye girişiyoruz. Heroes of Tomorrow'un hikayesi oyunculara bir çizgi roman gibi sunulmuş ve her bölüme girdiğimizde bize kısaca bir çizgi roman parçası gösteriliyor. Ardından uzaylılara karşı kahramanlarımız ile dövüşmeye başlıyoruz.

Minyatür diyebileceğimiz karakter modellemelerine sahip olan Heroes of Tomorrow'da her karakterin farklı özellikleri bulunuyor. Bu özellikler her bölümde sırasıyla kullanılıyor ve bir nevi sıra tabanlı bir oynanış ortaya çıkıyor. Karakterlerimiz dövüşlerin ardından seviye kazanıyorlar ve kazandıkları seviyelere göre de güçleri artıyor. Artan güçlerle birlikte de yeni özellikleri karakterimize ekleyebiliyoruz.

Kendine has bir yapısı ve iyi bir hikaye anlatımı olan oyun, hoşça vakit geçirmeniz için tasarlanmış. Hikayeye biraz girdikten sonra oyunu uzun saatler oynadığınızın farkına da varabiliyoruz. Kendinize yeni bir mobil arıyorsanız, çekinmeden Heroes of Tomorrow'u deneyebilirsiniz.

YORUMLAR