High Burger

High Burger
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

High Burger bizden istenen hamburgerleri gökten düşen malzemeleri toplayarak yapmaya çalıştığımız keyifli bir beceri oyunudur.

Zariba tarafından geliştirilen High Burger, üreticinin diğer oyunu olan High Cake ile büyük benzerlikler gösteriyor. Fakat adından da anlaşılacağı gibi bu oyunda kekler ve pastaları değil hamburgerleri kullanarak kule yapmaya çalışıyoruz.

Oyuna girdiğimizde bize ekranın üst kısmında yer alan bir takım malzemelerden oluşan bir liste veriliyor. Bu listede yer alan malzemeleri toplamalı ve müşterinin sipariş ettiği hamburgeri tam da istenildiği gibi hazırlamalıyız.

Yukarıdan çok fazla malzeme düştüğü için bunu yapmak zaman zaman zorlayıcı olabiliyor. Hamburgerimizi ekranda kaydırırken dengesizlik oluşan hissi sürekli olarak diken üstüne olmamıza neden oluyor. Bu da oyuna hem eğlenceli hem de tansiyonu yükselten bir hava katıyor. İlk başlarda siparişler biraz kısıtlı. Bölümleri geçtikçe siparişler karmaşıklaşıyor ve giderek daha fazla malzeme koymamız isteniyor. Bu şekilde ilerleyerek uzay boşluğuna kadar giden hamburgerler yapmak mümkün.

Genel olarak High Burger her yaştan oyuncuya hitap eden eğlenceli bir oyun. Kademeli olarak artan zorluk seviyesi oyunun daima heyecanı muhafaza etmesini garantiliyor.

YORUMLAR