High Cake: Cake Tower Mania

High Cake: Cake Tower Mania
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

High Cake: Cake Tower Mania düşen kek ve pastaları toplayarak dünyanın en yüksek kulesini inşa etmeye çalıştığımız keyifli bir oyun.

High Cake: Cake Tower Mania bugüne kadar gördüğümüz beceri oyunlarına farklı ve eğlenceli bir bakış açısı getiriyor. Sıkıcı ve tekdüze bölüm tasarımlarına sahip olan oyunları unutun ve High Cake: Cake Tower Mania ile yepyeni bir deneyim yaşamaya hazır olun.

Oyundaki temel görev pasta ve kekleri kullanarak dünyanın en yüksek kulesini inşa etmeye çalışmak. Her ne kadar kolaylıkla üstesinden gelinebilecek bir görevmiş gibi görünse de ilerledikçe işler daha da zorlaşıyor ve kuleyi ayakta tutmak zorlaşıyor. Bölümlerden önce bizlere çeşitli görevler veriliyor, belli bir yüksekliğe ulaşmak, özel olarak belirtilen kekleri sırayla yakalamak gibi.

High Cake: Cake Tower Mania’da dikkat etmemiz gereken birçok faktör var. İşimizi bozmaya çalışan engeller bu faktörlerden sadece bir tanesi. Yukarıdan düşen böcekler, kediler ve balıkları dikkatlice savuşturmalı ve keklerimize düşmelerine engel olmalıyız.

Genel çerçevede değerlendirecek olursak High Cake: Cake Tower Mania Android tablet ve akıllı telefonlarınız üzerinde oynayabileceğiniz en eğlenceli beceri oyunları arasında yer alıyor.