High School Salon: Beauty Skin 1.0 (Android)

High School Salon: Beauty Skin

1.0
High School Salon: Beauty Skin
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

High School Salon: Beauty Skin mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir makyaj oyunudur

High School Salon: Beauty Skin oyunculara boş zamanlarını eğlenceli bir şekilde değerlendirme ve makyaj yapmayı öğrenme imkanı veren bir mobil güzellik salonu oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir makyaj yapma oyunu olan High School Salon: Beauty Skin'de genç bir kıza yardımcı olmaya çalışıyoruz. Kahramanımız yeni yaşını geride bıraktıktan sonra cildinde beklemediği değişimler gerçekleşiyor. Yüzünde sivilceler çıkan kahramanımız kendi başına bu sivilceleri patlatıp makyajla bu yaraları kapatmaya çalışıyor; fakat durum daha da kötü oluyor. Biz de onu bu durumdan kurtarmaya ve doğru makyajla cildinin daha güzel görünmesini sağlamasına yardımcı olmaya çalışıyoruz.

High School Salon: Beauty Skin'de temel olarak yapmamız gereken şey ilk olarak kahramanımızın yüzünde kapsamlı bir temizlik yapmak. Cilt temizliğini yaptıktan sonra doğru araçları kullanarak sivilceleri yok etmeye başlıyoruz. Losyonlar, cilt yağları ve maskelerle cildi pürüzsüzleştirmemiz de gerekiyor. Sonrasında ise göz kremleri, kapatıcılar, farlar ve lipstickler ile makyajı tamamlıyoruz ve kahramanımızın sevimli görünmesini sağlıyoruz.

YORUMLAR