Hockey Hero 1.0.25 (Android)

Hockey Hero

Hockey Hero
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hockey Hero, retro görsellere sahip buz hokeyi oyunu.

Hockey Hero, retro görselleri ve müzikleriyle eski oyunculara hitap eden buz hokeyi oyunu. Atari döneminden bu yana spor oyunlarını takip eden biriyseniz Android cihazınıza kesinlikle indirip oynamanızı isterim.

Gerek grafik çizgileri, gerek ses efektleri, gerekse de müzikleriyle nostalji yaşatan enfes bir spor oyunu Hockey Hero. Oyuncumuzu, rakip takımın oyuncularını ve sahayı tepe kamera açısından gördüğümüz oyunda tek kişi olarak sahada üstün performans sergilemeye çalışıyoruz. Karşımıza çıkan oyunculardan sıyrılarak diski kaleyle buluşturmak amacımız ancak bu çok kolay olmuyor. Hem takım arkadaşımızın olmayışı, hem rakip oyuncuların üstümüze çullanması, hem de sürekli hareket halinde olma zorunluluğu kolaylıkla gol atmamızı engelliyor.

Gol attıkça ünlü Hokey takımlarının oyuncularını açtığımız oyunda oyuncumuzun kontrolünü sağlamak için herhangi bir noktaya basılı tutarak parmağımızı oyuncumuzun gideceği yöne sürüklüyoruz. Gol atmak için de kaleciyle karşı karşıya geldiğimizde kaleye doğru sürüklememiz yeterli oluyor. Adam geçmek, gol atmak fazla zor değil ancak gol atmamın bir sonu yok ve her gol sevincinden sonra karşımıza çıkan adam sayısı artıyor.

YORUMLAR