Hoggy 2 1.4.0 (Android)

Hoggy 2

Hoggy 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hoggy 2 sümüklü böcek ile zorlu bölümleri geçmenizi amaçlayan eğlenceli bir beceri oyunudur.

Hoggy 2, sevimli ama sümüklü bir karakteri zorlu bölümlerden geçirmenizi amaçlayan bir beceri oyunudur. Oyunda size Hoggy ismini taşıyan bir karakter eşlik ediyor. Bu karakteri dikkatli bir şekilde ilerleterek çıkış kapısına ulaştırmanız lazım. Yalnız Hoggy'yi dikkatli bir şekilde ilerletmelisiniz. Çünkü etrafta Hoggy'yi istemeyen kötü niyetli canlılar bulunmakta.

Hoggy 2, eğlenceli ve renkli bir beceri oyunu. Oyunda birçok gizli ve saklı bölüm bulunmakta. Bu bölümleri keşfetmeniz ve Hoggy'yi gizli bir şekilde dışarı çıkarmanız lazım. Aslında Hoggy bir sümüklü böcek. Bu sayede duvarlara yapışabilen karakteriniz sizin işinizi biraz kolaylaştıracak. Hoggy 2 oyununun bazı bölümlerinde karşınıza çıkacak olan köyü niyetli canlıları da duvara yapışarak geçebilirsiniz. Oyunun bazı bölümlerinde de kilitli kapılara denk geleceksiniz. Kilitli olan bu kapıları açmak için anahtar gerekli. Anahtarı ise Hoggy'nin bulacağı borulardan inerek edinebilirsiniz. Yalnız anahtarı alabilmeniz için Hoggy ile birlikte birkaç meyve yemeniz gerekli.

Birbirinden ilginç bölümleri ve göze hoş gelen grafikleri ile birlikte oynarken eğleneceğiniz Hoggy 2'yi hemen şimdi indirin. Sümüklü böcek Hoggy'yi bakalım kapalı kaldığı alanlardan kurtarabilecek misiniz?

YORUMLAR