Hook Me

Hook Me
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hook Me, el becerisine dayalı oyunlar oynamaktan hoşlanan herkese hitap eden bir oyun.

Hook Me, Android işletim sistemine sahip olan tablet ve akıllı telefonlar üzerinde oynanmak üzere geliştirilmiş bir beceri oyunu. aa'ya benzeyen bir yapıya sahip olan Hook Me'de başarılı olabilmek için son derece hızlı çalışan parmaklara sahip olmamız gerekiyor.

Oyundaki temel amacımız ekranın merkezinde dönen çubuklara siyah topları takmak. Kulağa basit gibi gelse de birkaç bölüm oynadıktan sonra aslında ne kadar zor bir görevle karşı karşıya olduğumuzu anlıyoruz. Beceri oyunları kategorisinde yer alan diğer oyunlarda olduğu gibi Hook Me'de de ilk birkaç bölüm son derece kolay; ilerledikçe zorluk seviyesi artıyor.

Ekranın merkezinde dönen çubuklara siyah topları takabilmek için zamanla konusunda çok iyi olmamız gerekiyor. Ekrana dokunduğumuz toplar serbest kalarak merkeze doğru ilerliyorlar. Çubuğun hareketini gözlemleyerek topu tam vaktinde salmalıyız ki hedefimize ulaşabilelim.

Oyunun aa'ya benzediğini yazımızın başında belirtmiştik. Dolayısıyla Hook Me'nin özgün bir çizgide ilerlediğini ve ortaya benzersiz bir oyun deneyimi çıkarttığını söylemek hata olur. Fakat amacınız becerilere dayalı bir oyun oynamaksa ve bu kategoride oynayabileceğiniz ücretsiz bir oyun arıyorsanız Hook Me beklentilerinizi karşılayacaktır.

YORUMLAR