Hooked Inc: Fisher Tycoon 1.1.1 (Android)

Hooked Inc: Fisher Tycoon

Hooked Inc: Fisher Tycoon
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hooked Inc: Fisher Tycoon, Android işletime sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

Hooked Inc: Fisher Tycoon, Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir rol yapma oyunu olarak karşımıza çıkıyor. Bağımlılık yapıcı bir etkiye sahip olan oyunda balık yakalamaya çalışıyorsunuz.

Zaman geçirmek için tercih edebileceğiniz bir oyun olarak karşımıza çıkan Hooked Inc: Fisher Tycoon, bir tekne üzerinde denize açılıp balık yakalamaya çalıştığınız bir oyundur. En iyi balıkçı olmak için çaba gösterdiğiniz oyunda giderek işleri büyütüyor ve kendinize bir mürettebat ediniyorsunuz. Hoş grafikleri ve zevkli kurgusuyla da ön plana çıkan oyunda gizli hazinelerin de sahibi olabiliyorsunuz. Denizde gizlenmiş olan hazineleri açığa çıkararak zengin olabiliyorsunuz. Hoş bir atmosferde geçen oyunda reflekslerinizi iyi kullanmalısınız. Boş zamanlarınızı değerlendirebileceğiniz Hooked Inc: Fisher Tycoon'ı mutlaka denemelisiniz. Büyük bir maceraya atıldığınız bu oyunu sakın kaçırmayın.

Hooked Inc: Fisher Tycoon Özellikleri

  • Renkli oyun grafikleri
  • Gelişmiş kontrol sistemi
  • Onlarca farklı karakter
  • Karakter oluşturma
  • 100'den fazla zorlu görev

Hooked Inc: Fisher Tycoon oyununu Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR