Hoops Jumper

Hoops Jumper
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hoops Jumper, Android işletim sistemine sahip mobil cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz bir beceri oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

Hoops Jumper, Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinde zevkle oynayabileceğiniz bir beceri oyunudur. Oyun sırasında karşınıza gelen çemberleri ve engelleri aşarak en yüksek skoru elde etmeniz gerekiyor.

Yerli bir geliştirici tarafından geliştirilen Hoops Jumper, maksimum puanıın elde edilmesi gereken bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Oyunda yerde sürüklenen bir topu çemberlerin içerisinden geçirmeye çalışıyorsunuz. Çemberlerin harici olarak yerde duran çitlerin üzerinden de topu geçirerek yanmamaya çalışıyorsunuz. Basit kontrolleri olmasına rağmen bağımlılık yapıcı bir kurgusu bulunan oyun, aynı zamanda günlük oynayabileceğiniz bir oyundur. Quidditch halkalarının içerisinden topu her geçirmenizde 1 puan alıyorsunuz. Renkli ve canlı grafiklere sahip olan oyun bağımlılık yapan etkisiyle sizi çileden çıkarabilir. 


Hoops Jumper oyununu Android işletim sistemine sahip tablet ve telefonlarınız üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR