Hop Hop Hop 1.0 (Android)

Hop Hop Hop

1.0
Hop Hop Hop
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hop Hop Hop, Ketchapp'ın Android platformuna çıkardığı yeni zıplama oyunu.

Hop Hop Hop, adından da tahmin edeceğiniz üzere zıplayarak ilerlediğiniz bir oyun ve Ketchapp imzasını taşımasıyla zorluğunu başlarda gösteren eğlenceli bir Android oyunu. Beceri oyunlarındna keyif alıyorasnız görsellerine aldanmayıp kesinlikle oynamanızı tavsiye ederim. Başladığınızda zor bırakacağınızı baştan söyliyim.

Oyunda tek yaptığımız zıplamak ancak bu hareketi basitçe yapmamızı engelleyen birçok obje karşımıza çıkıyor. Kontrolümüze sunulan objeyi çemberler içerisinden geçirerek ilerlemeye çalıştığımız oyunda çemberler yolumuzu açtığından atlama yapma lüksümüz yok ve objenin kontrolünü sağlamak hiç basit değil. İlerlemesini sağlamak için sürekli dokunmamız gerekiyor ve fazla dokunursak kazıklara değip ölmüş, çemberin içine denk getiremezsek yolumuzu açmamış, az dokunursak aşağıya düşmüş oluyoruz. Oynanış yönünden Flappy Bird’ü anımsatıyor ancak onun kadar zor yapılmamış.

Oyunda puan kazanmak için kendimizi çemberden geçirmemiz yeterli olmuyor. Ayrıca yer yer çıkan mantarları toplamamız gerekiyor. Mantarlar bize hem puan kazandırıyor, hem de yeni karakterlerin kilidini açıyor.

YORUMLAR