Horns and Sirens 2.7.4 (Android)

Horns and Sirens

Horns and Sirens
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Horns and Sirens, mobil cihazınız üzerinden korna ve siren sesleri çıkarabilmenize imkan sağlıyor.

Arabalara takılan havalı kornalar ister istemez her insanın ilgisini çekiyor. Hatta bazı zamanlar oluyor ki bu ne güzel korna sesi bile diyoruz. Bunun farkında olan Horns and Sirens ise, Android platformundan ücretsiz olarak indirebileceğiniz bir mobil uygulama geliştirmiş. Uygulamayı kullanarak telefonunuzdan çeşitli korna ve siren sesleri çıkarmanız mümkün.

100.000'den fazla kullanıcı tarafından denenmiş olan Horns and Sirens uygulaması, onlarca farklı sese sahip. İtfaiye sireni, polis sireni ve tır kornası gibi normalde ulaşılması zor olan bu ses kayıtları Horns and Sirens ile ayağınıza geliyor. Oldukça basit bir arayüze sahip olmasından dolayı Horns and Sirens'i kullanırken hiç zorlanmıyorsunuz. Genç v eyaşlı isteyen herkes rahatlıkla kullanabiliyor.

Horns and Sirens, telefonda fazla bir miktarda yer kaplamıyor ve sadece istediğiniz zamanlarda aktif oluyor. Bu sayede arkadaşınıza korna seslerini kullanarak acımasız bir şaka bile yapabilirsiniz. Horns and Sirens ile oldukça eğleneceğinizi düşüyoruz. İyi eğlenceler.

YORUMLAR