Hot Dog Maker! 1.0.4.0 (Android)

Hot Dog Maker!

Hot Dog Maker!
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hot Dog Maker, acıktığınızda veya canınız yemek hazırlamak istediğinde sosisli sandviç yapmanıza imkan sağlıyor.

Hot Dog Maker uygulaması Android işletim sistemine sahip olan cihazlar için ücretsiz olarak indirebileceğiniz bir sandviç yapma uygulaması. Evet yanlış duymadınız bu uygulamayı kullanarak keyfinize göre sandviç hazırlayabiliyorsunuz.

Özellikle yabancı ülkelerde oldukça popüler bir yiyecek olan hot dog, Hot Dog Maker uygulamasıyla birlikte ülkemize de konuk oluyor. Uygulama içerisinde bulunan onlarca çeşit içerik sayesinde sandviçinizin içeriğini zenginleştirebiliyorsunuz. İsterseniz sandviçinize ketçap ve mayonez koyarak daha farklı bir tat kazandırabilirsiniz.

Hot Dog Maker'da sandviçin olmazsa olmaz malzemesi sosisi de pişirmeden yemiyorsunuz. Kamp ateşinde hızlı bir şekilde pişirebileceğiniz sosis, yemeğinizin en önemli malzemesi oluyor. Peki sandviçi hazırladığınızda göreviniz bitiyor mu? Tabii ki hayır. Öncelikle hot dog'u servis edebilmek için tabak seçimi yapıyorsunuz. Tabak seçiminiz bittikten sonra servise sunmanız gerekiyor. Tüm bu işlemlerden sonra güzel bir ısırma efektiyle birlikte hazırladığınız sosisli sandviçinizi afiyetle yiyebilirsiniz.