Hot Dog Truck 1.0.2 (Android)

Hot Dog Truck

Hot Dog Truck
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hot Dog Truck'ta birbirinden lezzetli hot dog'lar yapıp müşterilerimize servis ediyoruz.

Hot Dog Truck, yemek yapma ve restoran işletme türü oyunlar oynamaktan keyif alan oyunseverlerin hoşuna gidecek özelliklere sahip olan bir yapım. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyundaki temel görevimiz işlettiğimiz hot dog büfesine gelen müşterilere birbirinden lezzetli yiyecekler servis ederek karınlarını doyurmak.

Ufak bir ticari araç arkasına kurduğumuz bu hot dog büfesi, onlarca müşteriyi ağırlayabilecek kapasiteye sahip. Aslında bu bir dezavantaj çünkü müşteri sayısı arttıkça servisleri yetiştirmek de bir o kadar zor bir hal alıyor. Üstelik her müşterinin beklentisi farklı. Yapacağımız hot dog'ların içine koyacağımız malzemeler müşterilern belirttikleri ölçüde olmalı ve istemedikleri bir malzemeye yer vermemeliyiz.

Hot Dog Truck'ta birbirinden farklı oyun yapılarıyla oyunculara tekdüze olmayan bir deneyim yaşatılmak amaçlanıyor. Bazı oyunlarda mümkün olduğunca fazla hot dog yemeye, bazılarında ise mümkün olduğunca kısa sürede hot dog yapmaya çalışıyoruz. Her bölüm kendine has bir kontrol mekanizmasına sahip fakat genel olarak kontroller son derece kolay kullanılabiliyor.

Oyunda kullanılan grafiklerin eğlence yönü ağır basıyor. Esprili ve matrak bir mobil oyun arıyorsanız Hot Dog Truck beklentilerinizi tatmin edecektir.

YORUMLAR