Hover Rider 1.0.1 (Android)

Hover Rider

Hover Rider
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hover Rider, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz sonsuz koşu oyunudur.

Hover Rider, Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletlerinizde oynayabileceğiniz bir sonsuz koşu oyunu. Sörf yapan bir karakteri yönettiğimiz oyunda, karşımıza çıkan yüksek ve çizgisel dalgaları aşarak gidebildiğimiz yere kadar gitmemiz gerekiyor. 

Reflekslerinizin ne kadar kuvvetli olduğunu merak ediyorsanız Hover Rider oyununu denemenizi öneririm. Beceri oyunları kategorisine alabileceğimiz oyun, ekranı hareket ettirerek oynanıyor ve giderek zorlaşan yapısıyla dikkat çekiyor. Amacımız gidebildiğimiz yere kadar gitmek ve en yüksek skoru elde edene kadar pes etmemek. Bu noktada bir uyarı yapmak istiyorum: Eğer başlangıçta bize yardımcı olan yönlendirmelere kanıp oyunu kolay sanırsanız çok yanılırsınız. Doğru hamleler yapmaya özen göstermelisiniz, en küçük hatada oyuna baştan başlamak gerçekten zor oluyor. Üstelik yeni karakterler açabilmek içinde yüksek skor yapmak durumundayız. 

Özellikleri

  • Sevimli ve basit grafikler
  • Kolay öğrenme ve eğlenceli oynanış
  • Yeni karakterler açabilme
  • Başarı sıralaması

Ben zor oyunları severim diyorsanız Hover Rider'ı ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Her yaştan insanın keyifli vakit geçireceğini söyleyebilirim. 

YORUMLAR