Hungry Circle 1.0 (Android)

Hungry Circle

1.0
Hungry Circle
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hungry Circle, popüler ve klasik oyunlardan Pacman'e benzeyen fakat biraz daha farklı bir oyun yapısına sahip ücretsiz ve eğlenceli bir Android aksiyon oyunudur.

Hungry Circle, son derece basit olarak tasarlanmış fakat bir o kadar eğlenceli bir Android oyunudur. Oyunun ikonundan anlayacağınız üzere Pacman'e benziyor diyebilirim.

Oyunda yapmanız gereken şey, ufak daireleri yemek ve büyük dairelerden kaçmak. büyük dairelerden kaçamaz ve çarparsanız oyun bitiyor. Yediğiniz her bir ufak baloncuk için 1 puan kazanıyorsunuz ve bu şekilde en yüksek puanı elde etmeye çalışıyorsunuz. Elde ettiğiniz rekoru sürekli geliştirme imkanınızın olduğu oyunu oynadıkça bağımlısı olabilirsiniz.

Oyun içerisinde çalan müzik oldukça etkileyici. Aynı şekilde tasarımı da göze hitap ediyor diyebilirim. Siyah bir arkaplan üzerindeki renkli baloncuklarda uzun süre bakarsanız gözünüz ağrıyabilir. Bu nedenle oyunu uzun süre oynamak isterseniz arada mola vermenizi öneririm.

Sade ve basit bir oyun olmasına rağmen boş zamanlardanızda eğlenebileceğiniz bir oyun oynamak istiyorsanız Hungry Circle'ı ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

YORUMLAR