Hunter Underwater Spearfishing 1.18 (Android)

Hunter Underwater Spearfishing

Hunter Underwater Spearfishing
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Hunter Underwater Spearfishing bir takım eksik noktalara sahip olsa da av simülasyonu oyunlarından keyif alanların deneyebileceği bir seçenek.

Hunter Underwater Spearfishing su altında ve üstünde avlandığımız ilginç bir oyun. Her ne kadar ücretsiz olarak indirilebiliyor olsa da bu oyunu çok tavsiye edemeyeceğim zira oyunda genel olarak hakim olan bir „olmamışlık hissi“ var.

Grafikler ilk başta güzel geliyor fakat oyunda eksik bir şeyler var. Modellemeler çok kaliteli değil sadece birkaç ışık oyunuyla ortam yumuşatılmış. Ekranda yüzen balıkları elimizde bulunan zıpkın vasıtasıyla vurmaya çalışıyoruz ve bu sayede para kazanıyoruz.

Oyundaki kontroller herhangi bir probleme yol açmadan çalışıyor. Gerektiğinde su yüzüne çıkabiliyor ve sonrasında tekrar dalabiliyoruz. Yön tuşlarıyla nişan alabiliyor ve ateş tuşuna basarak da ateş edebiliyoruz.

Genel olarak çok fazla bir hikaye derinliği sunmasa da Hunter Underwater Spearfishin av simülasyonu oyunlarından keyif alanlar için ideal bir seçenek ve tamamen ücretsiz olarak indirilebiliyor.