Hyper Trip

Hyper Trip
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Neon ışıklar, 3 boyutlu bloklar ve reflekslerinizi test eden bir oyun istiyorsanız Hyper Trip mutlaka denemeniz gereken bir beceri oyunu.

Nokia telefonlarla yılan oynarken renkli dünyaların arzularını kuranlar sonunda aradıklarını anlatır nitelikte olan bir oyun buldular: Hyper Trip. Hızlı davranmanın zorunlu olduğu bir refleks oyunu olan Hyper Trip, 90 derecelik açılarda dönüş yaptığınız rengi ve açısı değişen dinamik bir haritada geçiyor. Oyunun arkasında hiçbir hikaye yok ve oyunun sonu sizi bir noktaya ulaştırmayacak ama zaten bu oyunda olay tamamen o anın heyecanını yaşamak değil mi? Tek yapmanız gereken şey dayanabildiğniz kadar dayanabilmek ama bu öyle göründüğü kadar kolay bir iş değil. Kontrollere iyi alışmanız gerekiyor ve reflekleriniz sürekli denetim altında.

3 boyutlu bir neon cümbüşü gözlerinizi alırken oyun içi konsantrasyonunuzu da kaybetmemeniz bekleniyor. sağ ve sol tıklamalarla saat yönü veya tersine doğru dönüş yaptığınız blok ile üstünüze düşen tek bir vazife var, o da duvarlara çarpmamak. GamePad ile oynayabildiğiniz Hyper Trip Google Play oyun hizmetleri ile etkileşimli çalışıyor. Herkes için olmayan bu oyun, reflekslerini sınayan sınırlı oyunseverler için bir tutku olma potansyelini taşıyor.

YORUMLAR