I Shot the Sheriff

I Shot the Sheriff
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

I Shot the Sheriff, retro görselli ateş etme oyunu.

I Shot the Sheriff, eski DOS oyunlarını hatırlatan görselleriyle öne çıkan sonsuz ateş etme oyunu. Vahşi Batı’da haydutları yakalamakla görevli bir kovboyun yerine geçtiğimiz oyunda kasabaya korku salan suçluları bazen silahımızı kullanarak bazen de yumruklarımızla cehenneme yolluyoruz.

Ödül avcısı olarak görevimiz kasabada bir tane bile haydut kalmamasını sağlamak. Haydutları şerife canlı olarak teslim etmek yerine onlara kurşunumuzu tattırıyoruz. Karşımızda durmadan çıkan haydutları silahımızı ustalıkla vurarak birer birer temizliyoruz. Yeterince seri olamazsak kalbimize isabet eden tek kurşunla kanlar içinde yere yığılıyoruz.

Tabanca, av tüfeği, keskin nişancı tüfeği elimize ne geçerse haydutların canını alıp yüksek puan yapmaya başlıyoruz. Ateş etmek için ekranın sağ ve sol yanını kullanıyoruz. Solda çıkan haydutları vurmak için sola, sağda çıkanları vurmak için de sağa dokunuyoruz. Yani hedef tutturmakla uğraşmıyoruz. Kovboy oyunlarından keyif alıyorsanız görselleriyle nostalji yaşatan bu oyunu Android cihazınıza indirmenizi tavsiye ederim.