Ice Adventure

Ice Adventure
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ice Adventure mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir sonsuz koşu oyunudur

Ice Adventure eğer eğlenceli bir şekilde vakit geçirmek isterseniz oynamaktan keyif alabileceğiniz bir mobil sonsuz koşu oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Ice Adventure'da Snowdy adlı kahramanımızın maceralarına tanık oluyoruz. Buzlar diyarında yaşayan Snowdy'nin bu diyarın lideri olabilmek için buz kapılarını kırması gerekiyor. Biz de kahramanımıza bu işi gerçekleştirebilmesi için yardımcı oluyoruz.

Ice Adventure oldukça basit bir oyun. Oyunda tek yapmamız gereken kahramanımızla engellerin üzerinden zıplamak ve kapıları kırmak. Kahramanımız sürekli koşarken zıplamasını sağlıyoruz ve engelleri atlatıyoruz. Yolumuz üzerindeki altınları toplayabilmekteyiz. Ayrıca çeşitli bonusları toplayarak geçici olarak süper yeteneklere sahip olabiliyoruz.

Ice Adventure'da topladığınız altınları güçlendirmeler satın almak için kullanabilmektesiniz. Oyunda ne kadar çok kapı kırarsanız o kadar yüksek puan alıyorsunuz.

YORUMLAR