Ice Hockey 3D 1.9 (Android)

Ice Hockey 3D

1.9
Ice Hockey 3D
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Ice Hockey 3D, oynarken oldukça heyecanlanacağınız bir Android buz hokeyi oyunu.

Ice Hockey 3D, Android telefon ve tablet sahiplerinin ücretsiz olarak indirip oynayabileği bir buz hokeyi oyunu. Oynarken gerçekçi bir buz hokeyi deneyimi yaşamanızı sağlayan Ice Hockey 3D. Sevdiğiniz buz hokeyi oyuncularından oluşan takımı seçtikten sonra hemen maça geçebileceğiniz oyunda, aksiyon hiç durmuyor. Oyundaki amacınız ise favori takımınızla sahaya çıkarak tüm rakiplerinizi sıra sıra yenmek.

Etkileyici grafiklere sahip olan oyunun oynanışı da oldukça akıcı diyebilirim. Özellikle oyunda geçecek olan hareketli aksiyon sahnelerinde yerinizde durmakta zorlanacaksınız.

Takımınızın oyuncuları olduğu gibi formasını da 20'den fazla seçenek arasından siz seçerek düzenleyebiliyorsunuz. Ayrıca oyunda sahip olduğunuz puanları oyuncularınızın yeteneklerini arttırmak için kullanarak onları normal hallerinden çok daha güçlü yapabiliyorsunuz.

Hızlı oyna ve şampiyona olmak üzere 2 farklı oyun modu bulunan Ice Hocker 3D'de eğer fazla vaktiniz varsa şampiyonaya katılmanızı, ufak bir molada yada boş vaktinizde oynuyorsanız da hızlı oyna modunda oynamanız daha iyi olacaktır. Ülkemizde oynanmayan buz hokeyi sporuna ilgi duyuyorsanız, Ice Hockey 3D'yi Android telefon ve tabletlerinize indirerek kesinlikle denemenizi tavsiye ederim.