Idle Empires 1.10 (Android)

Idle Empires

Idle Empires
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Idle Empires, Android işletim sistemli mobil cihazlarda oynayabileceğiniz ve sizi zalim bir diktatörün baş yaveri olarak görevlendiren bir tür stratejik rol yapma oyunudur.

Android işletim sistemli tablet ve akıllı telefonlardan oynanabilen Idle Empires mobil oyunu, zalim bir yönetici olarak ülkede dilediğinizce at koşturabileceğiniz özgürlüğü size tanıyan bir tür rol yapma oyunudur.

Başlangıçta size bir strateji oyunu imajı veren Idle Empires mobil oyunu, amacı itibarıyla alışılmışın dışında sizi karanlık tarafta yer almaya sürüklüyor. Zalim bir yönetici olup da yaptığınız hiçbir yolsuzluktan ve haksızlıktan yargılanmayacağınızı düşünün. İşte Idle Empires size böyle bir deneyim sunuyor.

Kral Norman’ın yozlaşmış hükümdarlığını perçinleştirmek için onun adeta sağ kolu gibi hareket edebileceğiniz Idle Empires mobil oyununda yer alan iğneleyici diyaloglar da dikkat çekiyor. Oyun boyunca şehirlerin huzurlu imajını yok edecek ve sadece sizin ve dolayısıyla Kral’ın çıkarına olan faaliyetlere imza atacaksınız. Örneğin huzurlu çiftlikleri tekstil atölyelerine, meydanları hapishanelere ya da yetimhaneleri büyük fabrikalara dönüştürebilirsiniz. Ayrıca topladığınız yandaşlar ordusuyla ülke içinde ve askeri ordunuzla da ülke dışında korku yönetiminizi garanti altına alabilir ve genişletebilirsiniz.

Para hırsıyla dolu ve savaş yandaşı bir yönetimin ikinci adamı olarak huzurlu ülkeleri doyumsuz diktatörlüklere dönüştürme amacıyla oynayacağınız Idle Empires mobil oyununu Google Play Store’dan ücretsiz indirebilirsiniz.

YORUMLAR