In Car Racing 20160503 (Android)

In Car Racing

In Car Racing
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

In Car Racing mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir yarış oyunudur

In Car Racing eğer boş zamanalrınızı eğlenceli bir şekilde değerlendirmek isterseniz oynamaktan keyif alabileceğiniz bir mobil yarış oyunu.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan In Car Racing'de bizi trafik içinde geçen zorlu mücadeleler bekliyor. Oyunda şehir içinde en yüksek hıza ulaşmaya çalışan bir yarış pilotunun yerine geçiyoruz. Oyunda giriştiğimiz yarış mücadelesinde ise yoğun trafik içinde kaza yapmadan en uzun süre yol almamız ve en yüksek puanı toplamamız gerkeiyor. Bu işi gerçekleştirebilmemiz için reflekslerimizi etkili bir şekilde kullanıyoruz ve karşımıza çıkan arabalar çarpmamaya özen gösteriyoruz.

In Car Racing'de ne kadar uzun süre yol alırsak o kadar yüksek puan kazanabilmekteyiz. Oyunda aracımızı kokpit kamerasından, yani içeriden görmekteyiz. Aracımızı kontrol etmek için Android cihazımızın hareket sensörünü kullanıyoruz. Gaz vermek ve fren yapmak için ise ekrandaki pedal tuşlarından yararlanıyoruz.

In Car Racing'in ortalama bir grafik kalitesine sahip olduğunu söyleyebiliriz. Oyundaki araçlar güzel görünürken yol ve çevre kaplamaları düşük kaliteye sahip.

YORUMLAR