Infinity Defense (Android)

Infinity Defense

Infinity Defense
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Infinity Defense, güçlü silahlar kullanarak kendi bölgenizi düşmanlardan savunmanızı amaçlayan bir aksiyon oyunudur.

Savunma oyunlarını oynamak çok zevklidir. Bu tür oyunlarda bulunduğunuz bölgeyi belirli aralıklarla gelen düşmanlardan korumanız gerekiyor. Çeşitli silahlarla birlikte bölgenizin etrafını koruma altına alın ve düşmanların gelmesini bekleyin. Düşmanlar oyuna başladığınız ilk seviyelerde rahatlıkla ölüyor. Fakat ilerleyen bölümlerde düşmanları öldürmeniz biraz zor olacak.

Infinity Defense, çeşitli silahlar kullanarak savunma yapmanızı amaçlayan bir aksiyon oyunudur. Oyun ilginç grafikleri ve ses efektleri ile birlikte ön plana çıkıyor. Biraz basit olarak tasarlanmış bu grafikler oyunu daha eğlenceli hale getiriyor. Android platformundan ücretsiz olarak indirebileceğiniz Infinity Defense oyunu çok hoşunuza gidecek.

Infinity Defense oyununu indirdikten sonra ekranın üst kısmında bulunan silahlardan birisini seçerek kendi bölgenize yerleştirin. Düşmanların geçeceği yola bu şekilde silahları yerleştirmelisiniz. Düşmanlar sizin bölgenize saldırmaya başladıklarında yerleştirdiğiniz silahlar onları öldürecektir. Eğer etkili bir savunma yapamazsanız bölgenizi düşmanlara kaptırabilirsiniz. Böyle bir duruma düşmek istemezsiniz elbette!

Oynarken sizi eğlendirecek olan Infinity Defense oyununda en iyi savunma yapan oyunu kazanır. Hemen şimdi Infinity Defense'ı indirin ve siz de eğlenmeye başlayın!

YORUMLAR