Infinity Shooting: Galaxy War 1.3.9 (Android)

Infinity Shooting: Galaxy War

Infinity Shooting: Galaxy War
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Uzay savaşları bizleri bekliyor.

Uzay savaşlarına yeni bir soluk getiren Infinity Shooting: Galaxy War mobil platformda arcade oyunları arasında yer alıyor.

Tabletler ve mobil platformlarda ücretsiz olarak yayınlanan Infinity Shooting: Galaxy War bizleri atari tarzındaki oynanışı ile aksiyon dolu bir dünyaya götürüyor. Kendine has basit grafikleri ile oyuncuların beğenisini kazanan savaş oyunu uzaylılar ile bizleri karşı karşıya getirecek.

Oyun içerisinde kendi uzay aracımız ile karşımıza çıkan uzaylıları etkisiz hale getirmeye çalışacağız. İlerlemeye dayalı olacak olan yapım da çok oyunculu modda yer alıyor. Dileyen oyuncular dünyanın dört bir yanından oyuncular ile karşı karşıya gelebilirler. Oyuncular 100’den fazla farklı seviyeyi tamamlamak için ter dökecekler.

Orta dereceli bir içeriğe sahip olan mobil arcade oyunu Onesoft imzası ile geliştirildi ve yayınlandı. Yapım renkli efektlere sahip bir yapı içerisinde oynanıyor. Basit kontroller eşliğinde uzaylılara karşı savaşacak ve ilerledikçe daha güçlü düşmanlar ile karşılşacağız. Oyunun ses efektleri de bizlere atari oyunlarını anımsatacak.

Infinity Shooting: Galaxy War ücretsiz  bir arcade oyunu olarak oynanıyor.

YORUMLAR