Infinity Sword 1.2 (Android)

Infinity Sword

1.2
Infinity Sword
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Infinity Sword mobil cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir aksiyon oyunudur

Infinity Sword farklı oyun türlerini birleştiren yapısıyla dikkat çeken ve oyun severlere zengin bir içerik sunan bir mobil oyun olarka tanımlanabilir.

Android işletim sistemini kullanan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Infinity Sword'da hem bir strateji oyunu oynuyormuş gibi kendi krallığınızı inşa edip genişletebiliyorsunuz, hem de FPS türünde bir aksiyon oyunu oynuyormuş gibi düşmanlarınızla savaşabiliyorsunuz. Infinity Sword'da fantastik bir dünyada oyuna başlıyoruz. Oyunda kontrol eetiğimiz kahraman ise mirası olan krallığın kontrolünü eline geçirmeye ve onu düşman güçlerine karşı korumaya çalışıyor. Biz de ona bu mücadele boyunca yardımcı oluyoruz.

Infinity Sword'da bir yandan üretim yapabilmek için binalar inşa ediyoruz, diğer yandan kalemizi savunacağımız ya da düşman kalesine saldıracağımız zamanlarda savaş alanına inerek bire bir düşmanlarla çarpışıyoruz. Kahramanımız kılıç, arbalet ve gürz gibi çeşitli silahlar kullanabilmekte. Oyunda düşmanlarımızı yendikçe kahramanımızı geliştirmemize de imkan veriliyor.

Infinity Sword'un grafikleri bir hayli başarılı. Ayrıca oyunda diğer oyuncularla ittifaklar da kurabilmektesiniz.

YORUMLAR