Install Whatsapp on Tablet

Install Whatsapp on Tablet
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Install Whatsapp on Tablet, adından da gayet net bir şekilde anlayacağınız üzere tabletleriniz ile popüler mesajlaşma uygulaması WhatsApp'ı kullanmanızı sağlayan ücretsiz Android uygulamasıdır.

Install Whatsapp on Tablet, Android tabletleriniz üzerinde Dünyanın en popüler mesajlaşma uygulaması olan WhatsApp'ı kullanabilmeniz için gerekli olan uygulamadır. Ücretsiz olarak sunulan uygulama sayesinde normalde tabletler üzerinde kullanamadığınız WhatsApp'ı tabletlerinize yüklemek ve kullanmak mümkün oluyor.

Resmi Whatsapp uygulaması telefon numaranız ile eşleştiğinden dolayı tabletler ile kullanmak malesef mümkün olmuyor. Fakat bu uygulama sayesinde tabletleriniz üzerinde arkadaşlarınızla mesajlaşma keyfini yaşayabilirsiniz.

Uygulamayı ücretsiz olarak indirdikten sonra kullanabilmek için 5 hızlı ve kolay adımı takip etmeniz gerekmektedir. Uygulama sizi bu adımları gerçekleştirmeniz için doğru şekilde yönlendiriyor. Bu adımlardan sonra uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz.

Pek çok popüler markanın tabletini destekleye uygulama malesef tüm Android tabletler üzerinde çalışmayabilir. Uygulamadan faydalanmanız için tabletinizin içerisinde SIM kart takılı olması gerekmektedir. Eğer tabletiniz SIM kart destekleyen bir model değil ise malesef tabletiniz üzerinde WhatsApp kullanamazsınız.

Tabletlerinize WhatsApp indirerek evde, iş yerinde yada okulda arkadaşlarınızla iletişime devam etmek isterseniz, Install Whatsapp on Tablet uygulamasını mutlaka kullanmanızı tavsiye ederim.

Not: Uygulamayı indirdikten sonra herhangi bir WhatApp işlemi yapamıyorsunuz. Tabletiniz üzerinde WhatsApp kullanabilmeniz için gerekli adımları uygulama içerisinden okuyarak sırasıyla yapmanız gerekiyor. Ayrıca bu işlemler tüm tabletlerde çalışmayabiliyor. Uygulama üzerindkei talimatlar içerisinde yer alan ek uygulamayı da indirmeniz gerekiyor.