Iron Knights

Iron Knights
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Iron Knights zengin bir içeriği oyunculara sunuyor

Iron Knights eğer aksiyon RPG türünde mobil oyunları seviyorsanız hoşunuza gidebilecek bir oyundur.

Android işletim sistemine sahip akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Iron Knights fantastik bir dünyada geçen bir hikayeye sahip. Oyunda herşey kendini karanlığa teslim etmiş bir papazın Armross İmparatorluğu'nu da karanlığa sürüklemeye çalışmasıyla başlıyor. Yüzyıllar boyunca barış içinde yaşamış olan Armross İmparatorluğu baş papaz Balmostat'ın dünyaya açılan yeraltı kapıları açmasıyla kanlı ve kaos içerisindeki bir geleceğe adım atıyor. Balmostat, Karanlık Kral Maggedron'un dünyaya çıkmasını sağlamıştır. Bize düşen görev ise Maggedron'u ve ordularını durdurarak Armross İmparatorluğu'nu kurtarmaktır.

Iron Knights oyunculara tatmin edici bir grafik kalitesi sunmakta. Özellikle aydınlatma ve görsel efektlerde öne çıkan grafik teknolojisi ortalamanın üzerinde bir kalite sunmakta. Iron Knights'ta tek bir kahramanı yönetirken yanına yardımcılar alarak grup halinde zindanları ziyaret ediyoruz. Bu yardımcılarımız ise özel yeteneklere sahipler. Oyunda ilerledikçe yeni yardımcıları keşfedebiliyor ve yeteneklerinden yararlanabiliyoruz.

Iron Knights'da yer alan farklı oyun modları oyuna zenginlik katmakta. Kimi oyun modunda sıradan düşmanlara karşı hayatta kalma mücadelesi verirken kimi oyun modunda bölüm sonu canavarı avına çıkıyoruz. Özellikle savaş sisteminde renkli ve yoğun kombolar içeren Iron Knights aksiyon ve RPG elementlerini güzel bir şekilde kullanan bir mobil oyun.

YORUMLAR