Iron Maiden: Legacy of the Beast 283334 (Android)

Iron Maiden: Legacy of the Beast

Iron Maiden: Legacy of the Beast
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Iron Maiden: Legacy of the Beast, heavy metal grubu Iron Maiden'ın Android cihazlarda oynanabilir resmi oyunu.

Iron Maiden: Legacy of the Beast, ünlü heavy metal grubu Iron Maiden’ın resmi mobil oyunu olarak Android platformunda indirilebilir durumda. Ücretsiz olarak açılan oyunda grubun – hemen her albüm kapağında gördüğümüz – maskotu Eddie’nin yerine geçip savaşıyoruz.

Iron Maiden’ın birçok albümünün kapağını süsleyen maskotu Eddie, oyunda da farklı şekil ve formlarda karşımıza çıkıyor. Popüler grubun müzik ve görüntülerinden esinlenerek tasarlanan kötülüğün hakim olduğu dünyalarda Wickerman, Horus ve Axis General gibi birçok kötü nam salmış düşmanlarla savaştığımız oyunda amacımız Eddie’nin ruhunun parçalanış kalıntılarını bir araya getirerek evreni kurtarmak.

Kölelerin ruhlarını alarak ilerlediğimiz oyunda Warrior (Savaşçı), Magus (Büyücü), Sentinel (Koruyucu), Gunner (Nişancı) ve Assassin (Suikastçı) olmak üzere seçilebilir 5 sınıf yer alıyor. Bu sınıflara dahil onlarca karakter mevcut ve savaşları kazandıkça yetenekleri güçleniyor. Savaş demişken karşımıza çıkan yaratıkları tek hamlede ödüremiyoruz. Hareketimizi yaptıktan sonra karşı hamleyi bekliyoruz. Farklı stratejiler geliştirerek ilerleyebildiğimiz bir sıra tabanlı oyun.

YORUMLAR