issuu 3.6.0 (Android)

issuu

issuu
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

issuu, Android cihazlarınızda istediğiniz tüm yayınları keşfedebileceğiniz bir dergi okuma uygulamasıdır.

issuu, mobil platformlarda yeni yayınlar keşfetmeyi olanaklı kılan bir dergi okuma uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletlerinizden kullanabileceğiniz bu uygulama sayesinde, oldukça keyifli bir okuma deneyimi yaşayacaksınız ve 25 milyondan fazla yayına ulaşabileceksiniz.

İnternette herhangi bir yayın okumaya kalktığınızda karşınıza çıkacak ilk site olan issuu, tarayıcılarda yaşattığı dergi okuma deneyimini mobil cihazlarda da sürdürüyor. Her gün 20 bine yakın dergi eklenen platformda 30'dan fazla dilde dergiler, kataloglar ve daha fazlası yer alıyor. Keşfedebileceğiniz çok şey olan issuu'da fotoğrafçılık, tasarım, yiyecek ve içecek, iş, moda, oyun, teknoloji, bilim, sinema, seyahat, emlak ve aklınıza gelebilecek tüm alt kategorilerden dergi bulabiliyorsunuz. Bu yönüyle muhteşem ve benzersiz olduğunu rahatlıkla söyleyebilirim. 

Sürekli güncellenen yapısıyla dikkat çeken issuu, kişiye özel özellikleriyle de dikkat çekiyor. Mesela sadece sizin için, kişisel zevklerinize uygun dergi önerileri buluyor ve herhangi bir yayın okuduğunuz sırada önerilenler arasında yer alıyor. Bunun yanında Editörün Tercihi ve Popüler Yayınlar gibi çok okunan dergileri de keşfedebiliyorsunuz. 

Son derece başarılı bir uygulama olan issuu'yu ücretsiz indirebilirsiniz. Her yaştan insana hitap eden zengin içeriği ve kolay kullanımı nedeniyle denemenizi mutlaka öneririm.

YORUMLAR