It's My Baby

It's My Baby
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

It's My Baby, hem hamilelik hem de bebeklerin 0 - 3 yaş döneminde annelere yardımcı olarak bebek bakımı hakkında pek çok yarrlı bilgi edinmelerini sağlayan yararlı bir Android uygulaması.

It's My Baby, Andorid platformunda henüz yeni olan fakat gelecek vaadeden bebek bakımı uygulamalarından bir tanesi. Ücretsiz olarak sunulan bu uygulama sayesinde 0 - 3 yaş arasında çocuk sahibi anneler ya da hamilelik sürecinde olan anne adayları pek çok farklı konuda merak ettikleri her şeyi öğrenebiliyor.

Hem annelerin kendileri aralarında iletişim kurarak tecrübelerini birbirleri ile paylaşabildikleri hem de uygulama içerisindeki kategoriler altında ihtiyaçları olan yararlı bilgileri bulabildikleri It's My Baby uygulaması, Android telefon ve tabletler üzerinde sorunsuz olarak çalışıyor.

Pembe renk ağırlığı ile tasarlanan uygulama göze çok hoş elmekle birlikte oldukça rahat bir kullanıma da sahip. Hamilelik ve anne üzerine kurulu olan bu uygulama sayesinde anneler ve anne adayları hem doğum öncesi hem de doğum sonrasındaki süreçte çekilen tüm fotoğrafları kendileri özel bir albüm içerisinde toparlayarak ömür boyu saklayacak şekilde koruyabiliyor.

Uygulama içerisinde yer alan bilgiler kendi alanında uzman kişilerden alınarak yayınlanmaktadır. Bu nedenle güvenebileceğiniz bir kaynak olduğunu söyleyebilirim.

Şüphesiz It's My Baby uygulamasının en güzel özelliklerinden bir tanesi ise daha önceden annelik duygusunu tatmış ve tecrübe etmiş annelerimizin, yeni anne adayı olan kadınlarımız ile bu tecrübeleri paylaşabiliyor olması. Böylelikle yeni anne adayı olan kadınlarımız bu hassas süreci çok daha dikkatli ve doğru şekilde geçirebilirler.

Uygulama üzerinde oluşturacağınız profil ile bebeğinizin gelişimini hafta hafta kaydediyor olurken, aynı zamanda ultrason fotoğraflarından büyüme sürecindeki tüm fotoğraflara kadar hepsini aynı albümde toplayabiliyorsunuz. Bu albüme hamilelik ve bebeğinizin büyüme döneminde yazdığınız notlar ve günlükler de dahil edilebiliyor. Ayrıca oluşturduğunuz bu albümleri en son sipariş vererek ömür boyu saklama imkanınız da bulunuyor.

Anne, bebek, hamilelik ve sağlık üzerine kurulu olan uygulamayı ücretsiz olarak Android telefon ve tabletlerinize indirerek hemen kullanmaya başlamanızı tavsiye ediyorum.

YORUMLAR