Jenny's Balloon

Jenny's Balloon
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Jenny's Balloon güzel bir hikayeye sahip olan bir beceri oyunudur

Jenny's Balloon eğer kendine has bir görsel tarza sahip olan ve ilginç bir hikaye işleten bir mobil oyun oynamak isterseniz hoşunuza gidebilecek bir beceri oyunu.

Android işletim sistemine sahip olan akıllı telefon ve tabletlerinize ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir oyun olan Jenny's Balloon'da gizemli bir maceraya atılıyoruz. Oyunda herşey ana kahramanımız olan Jenny ve sevimli dostu Toto'nun bir gün ormanda yürüyüşe çıkmasıyla başlıyor. İkilimiz ormanda gezinirken değişik bir balon keşfediyorlar. Oldukça sabırsız ve heyecanlı olan Toto bu balonu yakalamaya çalışıyor ve balona asılı kalarak yükseliyor. Toto kısa bir süre sonra gözden kayboluyor. Ne yapacağını kara kara düşünen Jenny dostunu kurtarmak için aynı balonlardan bir diğerine tutunuyor ve Jenny'nin de gökyüzü macerası başlıyor.

Jenny's Balloon'de temel amacımız Toto'yu kurtarmak. Bu iş için sürekli yükselirken Jenny'i yönlendirmemiz ve engellere takılmasını önlememiz gerekiyor. Jenny'i Android cihazımızın hareket sensörünü kullanarak sağa veya sola doğru yönlendirebiliyoruz. Yukarıya doğru yükselirken karşımıza orman canavarları çıkıyor ve bu canavarlara çarparsak balonlarımızı patlatıyorlar. Bu nedenle sürekli yolumuza dikkat etmemiz gerekiyor. En yükseğe çıktığımızda ise Toto'yu görebiliyoruz.

Jenny's Balloon göze hoş görünen grafiklerle donatılmış. Her yaştan oyun severe hitap eden Jenny's Balloon boş zamanlarınızı eğlenceli bir şekilde değerlendirebilmeniz için güzel bir seçenek.

YORUMLAR