Jet Uçak: Uçuş Simülatörü 1.0 (Android)

Jet Uçak: Uçuş Simülatörü

1.0
Jet Uçak: Uçuş Simülatörü
ÜCRETSİZ
1  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Jet Uçak: Uçuş Simülatörü savaş uçaklarının kontrolünü ele alıp düşman birimlerini yok etmeye çalıştığımız keyifli bir simülasyon oyunu.

Jet Uçak: Uçuş Simülatörü ücretsiz olarak sunulan bir jet uçağı simülasyonudur. Oyunda bize verilen jet uçaklarını kullanarak farklı görevleri tamamlamaya çalışıyoruz. Farklı tipte görevlerin eklenmiş olması oyunun tekdüze ilerlemesine engel oluyor ve alınan keyfi artırıyor.

Bize verilen görevleri tamamlamak için birçok parametreyi kontrol altında tutmalı ve çok dikkatli olmalıyız. Yakıt miktarını, düşman sayısını, yüksekliği ve hızı sürekli kontrol altında tutarak ilerlersek bölümleri daha rahat geçebiliyoruz. Bu tarz bir oyundan beklediğimiz gibi Jet Uçak: Uçuş Simülatörü'nde de cihazın sahip olduğu ivmeölçeri kullanan tilt kontrollere yer verilmiş. Cihazımızı hareket ettirerek uçağımızı kontrol ediyoruz.

Oyunun grafikleri ortalama seviyede. Kesinlikle çok kötü değil fakat uygulama markette daha iyi örnekleri de mevcut. Biraz daha detaylandırma ile daha iyi olabilir. Eğer uçak simülasyonu oyunlarından ve özellikle savaş uçaklarını ön plana çıkaran türlerinden hoşlanıyorsanız, Jet Uçak: Uçuş Simülatörü mutlaka denemeniz gereken oyunlar arasında yer alıyor.