JİPPO! Street 1.1.0 (Android)

JİPPO! Street

JİPPO! Street
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

android tabanlı mobil cihazlarda oynanabilen JİPPO! Street mobil oyunu, blokları eşleştirerek harika caddeler inşa edebileceğiniz keyifli bir beceri oyunudur.

Android işletim sistemli tablet ve akıllı telefonlarda oynanabilen JİPPO! Street mobil oyunu, blok şeklinde grafiklerle desteklenen ve eğlenceli caddeler ortaya çıkarabileceğiniz oldukça renkli ve keyifli bir tür beceri oyunudur.

JİPPO! Street mobil oyununda tek yapmanız gereken blok şeklinde vinç ile gelen dev zarları zeminde yer alan zarlarla eşleştirmek. Bunu yaparken de karışık halde gelen zarları ekranı kaydırarak eş hale getirmek ve üst üste getirmek. Her eşleştirdiğiniz zarda yeni binalar yeni yapılar ortaya çıkacak ve böylelikle caddeniz genişleyecek.

En eğlenceli konuşan JİPPO karakterleriyle oyununuza renk katılacak. Ayrıca oyunun kontrolleri de çok basit. Hatta öyle ki gün içinde kahvenizi içerken tek elle bile bu eğlenceli oyunu oynayabilirsiniz. Her bir objenin blok halinde gösterildiği oyunda oluşturduğunuz caddenin fotoğraflarını da çekip paylaşabilirsiniz. Sıkılmadan keyifle oynayacağınız JİPPO! Street mobil oyununu Google Play Store’dan ücretsiz indirebilir ve hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR