Jolly Days Farm 1.0.13 (Android)

Jolly Days Farm

Jolly Days Farm
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Jolly Days Farm, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir simülasyon oyunudur.

Jolly Days Farm, Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirip oynayabileceğiniz bir çiftlik kurma oyunudur. Adını Türkçe'ye Neşeli Günler olarak çevirebileceğimiz oyunda keyifli dakikalar geçirme şansına sahipsiniz.

Özellikle Facebook ile başlayan çiftlik kurma ve simülasyon tarzı oyun furyası daha sonra mobil cihazlarımızda da devam etti. Şu anda Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz çok fazla çiftlik oyunu bulunuyor.

Jolly Days Farm da bunlardan bir tanesi. Kategorisine çok fazla bir yenilik getirmiş olduğunu söyleyemeyeceğim. Fakat eğlenceli bir oyun olduğunu söylemek mümkün. Birlikte mutlu mesut yaşayan hayvanların olduğu bir çiftliği yönetmek size eğlenceli geliyorsa bu oyun ile güzel vakit geçirebilirsiniz diye düşünüyorum.

Oyunda klasik bir şekilde öncelikle kendi çiftliğinizi kuruyor ardından da içerisine ineklerden tavuklara çeşitli hayvanlar yerleştiriyorsunuz. Çiftliğin her türlü yönetim işinin sizde olduğunu da söylemeliyim. Bununla birlikte oyun boyunca çeşitli mini bulmacalar da çözmeniz gerekebiliyor.

Oyunun grafiklerine gelecek olursak, bu tarz bir oyundan beklenecek nitelikte sevimli ve canlı renklere sahip görselleri olduğunu söyleyebilirim. Kısacası klasik bir çiftlik simülasyonu ile karşı karşıyayız.

Eğer siz de bu tarz oyunları seviyorsanız Jolly Days Farm'ı indirip deneyebilirsiniz.

YORUMLAR