Jump and Destroy 1.0 (Android)

Jump and Destroy

1.0
Jump and Destroy
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Tankla düşman üssüne giriyoruz.

Jump and Destroy, geliştirilebilir savaş tanklarını kontrol ettiğiniz bir mobil arcade shooter oyunu. Kendi tasarladığınız tankla daha doğrusu yıkıcı savaş aracınızla düşman üssüne giriyorsunuz. Evet, düşman tankları, savaş helikopterleri, mayınlarla tek başınıza mücadele etmek zorundasınız. Acımasız düşmanlarla karşılaşmaya hazır mısınız?

Android platformunda ücretsiz indirilebilir tek kişilik tank savaş oyunu olarak yerini alan Jump and Destroy, görsel açıdan günümüz mobil oyunlarına kıyasla biraz zayıf kalsa da efektleriyle  etkilemeyi başarıyor. Oynamaya başladığınızda zor bırakacağınız türde bir tank oyunu.

Oyunda kara ve hava saldırılarını savuşturarak ilerliyorsunuz. Yolunuza çıkan her şeyi yıkıp geçiyorsunuz. Buldozer tankları, kara mayınları, savaş helikopterleri dahil 16 farklı türde düşman sizi bekliyor. Düşmanların sayısının çok olması gözünüzü korkutmasın. 20’nin üzerinde güçlendiriciyle sahip olduğunuz tankı tam bir savaş makinesine dönüştürebiliyorsunuz. Ayrıca mega boost’u aktifleştirerek ateş gücünüzü artırabiliyorsunuz. Bu arada puan odaklı saldırı modu ve ele geçirme (fethetme) modu olmak üzere iki oyun seçeneği mevcut.

YORUMLAR