Jump Car 1.0 (Android)

Jump Car

1.0
Jump Car
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Jump Car, Android cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir beceri oyunu olarak tanımlanabilir.

Jump Car, Android işletim sistemine sahip cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz zorlu bir beceri oyunu olarak dikkat çekiyor. Tamamen ücretsiz olarak sunulan bu oyunda kullanılan retro tasarım dili oyunun eğlence seviyesini yükseğe taşıyor. Fakat görünen sevimli yüzünün altında insanı sinir eden bir yapı mevcut.

Oyunda kontrolümüze bir araba veriliyor ve bu arabayı engellere çarpmadan mümkün olduğunca ileri götürmeye çalışıyoruz. Elbette bunu başarması pek kolay olmuyor çünkü önümüzde çok sayıda engel var. Hareket eden diğer araçlar başarıya giden yolda önümüze çıkan en büyük engel.

Jump Car'da son derece basit bir kontrol mekanizmasına yer verilmiş. Aracı zıplatmak için ekrana dokunmamız yeterli oluyor. Bu şekilde devam ederek katları çıkıyoruz. Ketchapp'ın diğer oyunlarında karşımıza çıkan kolaydan zora giden oyun yapısı Jump Car'da da karşımıza çıkıyor.

Genel olarak çok fazla bir derinlik sunmasa da kısa molalar esnasında oynanabilecek eğlenceli bir oyun. Eğer reflekslerinize güveniyorsanız Jump Car'ı mutlaka denemenizi öneriyorum.

YORUMLAR