Jump'N'Shoot Attack 1.0 (Android)

Jump'N'Shoot Attack

1.0
Jump'N'Shoot Attack
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Jump'N'Shoot Attack, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz bir platform oyunudur.

Jump'N'Shoot Attack, Android cihazlarınıza indirip oynayabileceğiniz bir platform oyunudur. Özellikle piksel art grafikleri ile sizi geçmişe götürecek bir oyun olan Jump'N'Shoot Attack, her ne kadar zor bir isme sahip olsa da eğlenceli bir tarza sahip.

Oyunun konusuna göre Louis Lightfoot adlı bir karakteri oynuyorsunuz. Zıplama ve ateş etme konusunda uzman olan karakterimiz ise oyunda, uzaylılar tarafından kaçırılan dünya başkanını kurtarmakla görevli.

Bunun için de yapmanız gereken aslında çok basit. Yalnızca zıplıyor ve ateş ediyor, zaman zaman da ikisini aynı anda yapıyorsunuz. Bu yüzden iki kontrol düğmesi var fakat bu oyunun da basit olduğu anlamına gelmesin.

Sizi zorlayacak pek çok görev ve düşmanın olduğu oyunda 16 level bulunuyor. Bu leveller kısa gibi görünse de içerisindeki düşmanlar ve engeller sayesinde bir kerede tamamlayamıyorsunuz bu yüzden ustalaşmanız gerekiyor.

Bununla birlikte oyunda 4 farklı ve değişik dünya bulunuyor. Oyunda silahınızı yükseltmek için çeşitli eşyaları yoplayabiliyor ve jetpack ile havada yol alabiliyorsunuz. Oyunda doğru zamanlarda zıplamak ve ateş etmek çok önemli. En azından duvara çarptığınızda ölmüyor sadece duruyorsunuz o yüzden bu sizin açınızdan olumlu bir durum.

Rayman Jungle Run'ı da andıran bir oyun olan Jump'N'Shoot Attack'ın en güzel taraflarından bir tanesi ile kadın baş karaktere sahip olması. Günümüzde bu nadir bulunan bir durum olduğu için bu da bir farklılık yaratmış.

Oyun dediğimiz gibi retro tarzda ve piksel art grafiklerinin yanında 8-bit müzikleri ve ses efektleri ile de sizi geçmişe götürüyor. Siz de koşu oyunlarını ve retro oyunları seviyorsanız bu oyunu indirip denemenizi tavsiye ediyorum.

YORUMLAR