Jungle Adventures 2 10.5.3 (Android)

Jungle Adventures 2

Jungle Adventures 2
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Renkli bir dünyaya dalacağız.

Mobil macera oyunları arasında yer alan Jungle Adventures 2 ücretsiz olarak oynanıyor.

Kaliteli grafiklere ve zengin içeriğe sahip olan mobil yapım da oyuncuları rengarenk bir oynanış atmosfer bekliyor. Görsel efektlerin şahane olduğu oyunda ormanın derinliklerinde ilerlemeye çalışacağız. Benzersiz tehlikelerle karşılaşacağımız yapımda bizleri eğlence dolu anlar bekliyor olacak.

Soluk soluğa oynayacağımız yapım da bir karakteri yönetecek ve ilerlmeye çalışacağız. Oyuncular karşılarına çıkan tehlikelerden yetenekleri ile sıyrılmaya çalışacaklar. Farklı temalara sahip olan mobil macera oyununda karşımıza çıkan meyveleri de toplamaya çalışacağız. Akıllı telefonumuzun ekranında yer alan butonlar yardımı ile sağa sola ve yukarı aşağı hareket edebileceğiz.

Buna ek olarak oyuncular hayvanlardan da yardım alabilecekler. Özellikle oyun içerisinde yer alan boğa adeta bizim en yakın arkadaşımız olacak ve ilerleyişimizi hızlandıracak. 10 milyondan fazla oyuncu tarafından ilgiyle oynanan başarılı yapım 4.4 gibi bir inceleme skor puanına da sahip.

Tamamen ücretsiz bir şekilde indirilip oynanan Jungle Adventures 2 adlı mobil macera oyunu Rendered Ideas tarafından geliştirildi ve yayınlandı. Dileyen oyuncular hemen indirip oyunun tadını çıkarabilirler.

YORUMLAR