Jungle Hero

Jungle Hero
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Jungle Hero ücretsiz olarak sunulan macera odaklı bir platform oyunu.

Jungle Hero, Android tablet ve akıllı telefonlarımız üzerinde tamamen ücretsiz olarak oynayabileceğimiz, sürükleyici bir platform oyunu olarak öne çıkıyor.

Bir platform oyununda görmeyi istediğimiz her türlü özelliğe sahip olan Jungle Hero'da aksiyonun bir an olsun dahi duraksamadığı bir maceraya ortak oluyoruz. Oyunda hareketli ve elastik bir maymunun kontrolünü üstleniyoruz. Bu karakterin temel amacı yolculuğu esnasında karşısına çıkan altınları toplamak ve karşısına çıkan tüm düşmanları alt etmek.

Oyunda tıpkı Super Mario'da olduğu gibi farklı dnyalar mevcut. Bu dünyalara gizli bölümler serpiştirilmiş. Dolayısıyla altınları toplayıp bir yandan da düşmanlarla uğraşırken aynı zamanda bu gizli bölümleri keşfetmeye çalışıyoruz. Neyse ki bu konuda yardımını alabileceğimiz çok sayıda güçlendirici ve bonus öğe bulunuyor.

Maymunumuzu kontrol edebilmek için ekranın sağ ve sol taraflarında konuşlandırılmış olan butonları kullanıyoruz. Yönlendirmeleri sol bölümden, zıplama ve saldırı hareketlerini ise sağ taraftan gerçekleştiriyoruz.

Göze son derece hoş görünen grafiklerden ve kaliteli animasyonlardan oluşan Jungle Hero, kaliteli bir platform oyunu arayanların kaçırmaması gereken yapımlardan birisi.

YORUMLAR