Jungle Jumping

Jungle Jumping
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Jungle Jumping, Android cihazlarımız üzerinde oynayabileceğimiz bir beceri oyunu olarak öne çıkıyor.

Jungle Jumping, Android tablet ve akıllı telefonları üzerinde oynayabilecekleri zorlu bir oyun arayanlar için tasarlanmışa benziyor.

Tamamen ücretsiz olarak indirebileceğimiz bu oyunda platformlar arasında zıplayarak ilerlemeye çalışan sevimli hayvanların kontrolünü ele alıyoruz ve mümkün olduğunca ileri gitmeye çalışıyoruz.

Oyundaki görevimiz her ne kadar kolaymış gibi görünse de önümüzdeki engeller ve hızlı karar vermek zorunda oluşumuz işleri çığırından çıkartıyor. Oyunda sadece iki kontrol var. Bunlardan birisi kısa, diğer ise uzun zıplama.

Önümüzdeki platformun uzaklığına göre ya kısa ya da uzun zıplama gerçekleştiriyoruz. İşin zor yanı ise üzerine zıpladığımız platformların bazıları yer değiştiriyor. Eğer zıplamanın uzunluğunu ayarlayamazsak ne yazık ki suya düşüyor ve kaybediyoruz.

Çoklu oyuncu modu, Jungle Jumping'e dair hoşumuza giden detaylar arasında oldu. Arkadaşlarımızla bir araya gelerek eğlenceli bir rekabet ortamı oluşturabilme şansına sahibiz. Göze hoş gelen grafikleri, ses efektleri ve kolay kontrol mekanizması ile Jungle Jumping, bu tarz beceri oyunlarından hoşlananların kaçırmaması gereken seçeneklerden birisi.