Jungle Monkey - Jungle World 1.0.0 (Android)

Jungle Monkey - Jungle World

Jungle Monkey - Jungle World
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Sevimli bir maymunla muzları toplamaya çalışacağız.

Mobil macera oyunları arasında yer alan Jungle Monkey - Jungle World ile ilerleyemeye dayalı bir oynanış bizleri bekliyor olacak.

KtGames imzası ile geliştirilen ve yayınlanan Jungle Monkey - Jungle World oldukça renkli bir atmosfere sahip. Ormanın derinliklerinde yer alan bu oyunda oyuncular sevimli bir maymunu kontrol ederek onun engellere takılmadan muzları toplamasını sağlayacak. Koşu ve atlama oyunu olarak adından söz ettiren yapımda oyuncular harika görseller ile karşılaşıyorlar. Aksiyon ve gerilimden uzak eğlence dolu bir oynanışa sahip olan yapımda zengin bir içerik bizleri bekliyor.

40 farklı ve bir o kadar da zorlu seviyeye sahip olan oyunda tüm seviyeleri 3 yıldızla bitirmeye çalışacağız. Çeşitli tehlikeler ile karşılaşacağımız oyunda farklı hayvanlar ile de karşı karşıya geleceğiz. Oyun içerisinde ilerledikçe muzları da toplamaya çalışacağız. Oyuncular engellere takılmadan bu muzları toplayacak ve bölüm sonuna gitmeye çalışacaklar.

Ses efektler ile daha keyifli bir hale gelen yapım, mobil platformda tamamen ücretsiz olarak sunuluyor. Oyuncular Google Play üzerinden Jungle Monkey - Jungle World’ü indirebilir ve hemen oynamaya başlayabilirler.

İyi eğlenceler dileriz.

YORUMLAR