Jungle Monkey Saga

Jungle Monkey Saga
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Jungle Monkey Saga, Android cihazlarınız üzerinde oynayabileceğiniz basit fakat bir o kadar da eğlenceli bir koşu ve zıplama oyunudur.

Jungle Monkey Saga, uygulama marketi üzerinde bolca bulunan koşu oyunlarından bir tanesidir. Ücretsiz olarak kullanıcılara sunulan oyun oldukça basit bir şekilde geliştirilmiş fakat oynaması da gayet eğlenceli.

Bölümler halinde tasarlanmış oyunda her bölümü geçtiğinizde bir sonraki bölümün kilidi açılmaktadır. Bu şekilde ilerleyerke oyunu bitirebilirsiniz. Tabi bitirme süreniz sizin yeteneğinize kalmış. Önünüze çıkan engellere takılmamak için doğru zamanda zıplamanız gerekiyor.

Sevimli ve ufak bir maymunu kontrol ederek oynayacağınız oyunda zıplamak için ekrana dokanmanız yeterli. Bölümü bitirmek için ise haritanın sonuna kadar ilerlemeniz gerekiyor. Ayrıca yol üzerindeki altıları da toplamalısınız.

Mümkün olduğunda sade ve basit geliştirilmeye çalışan Jungle Monkey Saga ile boş vakitlerinizi keyifli geçirebilirsiniz. Özellikle bu tür oyunlar hoşunuza gidiyorsa kesinlikle ücretsiz olarak Android telefon ve tabletlerinize indirerek denemenizi tavsiye ederim.

YORUMLAR