Jungle Monkey

Jungle Monkey
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Keyifli bir oyun olarak karşımıza çıkan Jungle Monkey'de ormanda yolunu bulmaya çalışan bir maymuna rehberlik ediyor ve altın paraları toplamasını sağlıyoruz.

Jungle Monkey her ne kadar devrimsel özellikler getirmese de koşu oyunları kategorisinde yer alan denemeye değer oyunlardan bir tanesi. Oyunu Android işletim sistmeine sahip cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Oyun son derece basit bir altyapı üzerine kurulmuş. Ormanda dolaşan bir maymunun kontrolünü ele alıyoruz ve altın paraları toplayarak bölümleri tamamlamaya çalışıyoruz. Jungle Monkey biraz Super Mario'yu da anımsatmıyor değil. Bu bağlamda Super Mario sevenlerin bu oyunu sevmesi de olası görünüyor.

Oyunda kontroller son derece basit. Zaten oyunda pek fazla aksiyona girmediğimiz için çok fazla kontrol birimi mevcut değil. Maymunu engeller üzerinden zıplatıp paraları toplamamız yeterli. Jungle Monkey genel olarak çocuksu bir atmosfere sahip olsa da basit bir oyun denemek isteyen herkese hitap ediyor.

Şu anda oyunda 9 farklı bölüm bulunuyor fakat üreticiler gelecekteki güncellemelerde faha fazla bölüm ekleyeceklerini belirtmekte.

YORUMLAR