Jurassic Island: Lost Ark Survival 1.4.4 (Android)

Jurassic Island: Lost Ark Survival

Jurassic Island: Lost Ark Survival
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Vahşi doğayla mücadele edeceğiz.

Mobil macera oyunları arasında yer alan Jurassic Island: Lost Ark Survival ile sürükleyici bir atmosfere giriş yapacağız.

Oldukça kaliteli grafikler ile hazırlanmış olan yapımda oyuncular hayatta kalabilmek için ellerinden geleni yapacaklar. Üçüncü şahıs kamera açılarıan sahip olan oyunda oyuncular hayatta kalabilmek için avlanacak, barınak inşa edecek ve çevreden gelebilecek saldırılara karşı tetikte olacaklar. Zengin bir içeriğin yer aldığı oyunda bazen baltalar ile bazen de hazırladığımız mızraklar ile kendimizi koruyacağız.

Farklı mekanların yer aldığı oyunda yırtıcı hayvanların yanı sıra devasa dinazorlarda yer alacak. Farklı yerler keşfederek yaşamımızı devam ettireceğimiz oyunda farklı silahlar üretebilecek, tehlikeli hayvanlarla mücadele edebileceğiz. Susuzluğa ve açlığa karşı ihtiyaçlarımızı da görmeye çalışacağız.

Google Play üzerinden ücretsiz olarak yayınlanan yapım şuanda aktif olarak 10 binden fazla oyuncu tarafından oynanmaya devam ediyor. Ücretiz olarak Area730 Entertainment tarafından yayınlanan yapım şuan indirilebilir durumda.

İyi oyunlar dileriz.

YORUMLAR