Kafaya Tokmak

Kafaya Tokmak
ÜCRETSİZ
0  
0  
0  
0  
0  
kullanıcı

Kafaya Tokmak, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz eğlenceli bir beceri oyunudur.

Kafaya Tokmak, stresli geçen bir günün ardından kafa dağıtmak için oynayabileceğiniz bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Android işletim sistemine sahip akıllı telefon veya tabletlerinizden oynayabileceğiniz bu oyunda, elinizdeki tokmak ile rastgele çıkan canlılara vurarak keyifli vakit geçirebilirsiniz. Her yaştan insanın oynayabileceği Kafaya Tokmak ortaya nasıl çıkmış ve nasıl oynanıyor gelin birlikte bakalım.

İnternette herkese hitap edecek kadar büyük bir arşiv var. Her konuda, istediğimiz bilgiye, belgeye ve dosyaya rahatlıkla ulaşabiliyoruz. Sadece teknoloji alanında bile belkide milyarlarca kaynak tarafından enforme ediliyoruz. İçeriğinde milyonlarca uygulama olan Play Store'da böyle bir oyun görünce incelemek istedim: Kafaya Tokmak.

Oyunun oldukça basit bir yapısı olduğunu söyleyebilirim. Çeşitli zorluklarda karşımıza çıkan canlıların kafasına Thor'un baltasından hallice bir tokmak ile vurarak skor elde etmeye çalışıyoruz. Amacımız muadili olan pek çok oyun gibi en yüksek puanı almak. Bu tarz bir aktivite içine girecekseniz beklentiyi düşük tutmanızda fayda var. Zira bu tür oyunlarda amaç görsellikten ya da kaliteli bir anlatımdan ziyade maksimum seviyede oyunculara haz vermektir. Kafaya Tokmak oyunu da aynen bu şekilde hayata geçirilmiş bir oyun. Karşımıza çıkan şeylerin kafasına bir tokmak indiriyoruz ve eğleniyoruz.

Boş vakitlerini eğlenceli bir oyunla değerlendirmek isteyenler ücretsiz olarak indirebilirler. Her yaştan insana hitap etmesi ve basit bir yapıda olması sebebiyle denemenizi öneririm.

YORUMLAR